KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13613567
nr 1361 3567
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Akvarell, Figurscen. Signerad. Motivet: 25x35cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:56:08
17/11 15:16:55
300 kr
23/11 15:32:08
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson